Strategia Trading

Trend kanały są bardzo użytecznym narzędziem analizy technicznej i handlu. Kanały Trend łatwo rysować i dostarczać idei renomowanych dostawców w teście handlu i sygnałów wejściowych, z właściwą strategią. Tutaj pokażę ci, co te narzędzia techniczne oraz prosty i użyteczny kanału trendu handlu binarny strategią.

Trend Kanał

Kanał trend dwie linie, które biegną wzdłuż wzloty i upadki cen cen trendu. Zazwyczaj te linie powinny działać bardzo blisko równolegle względem siebie. Jeśli linie zbiegają się ze sobą to prawdopodobnie wzór >> Kliknij klinowy i jeżeli przewody oddalają się od siebie, to może być rozszerzenie klina. Są różne wzory ogóle, więc idealnie chcemy się linii trendu uruchomionych prawie równolegle do siebie. Rysunek 1 przedstawia kanał trendu w General Electric (NYSE: GE) magazynie. Linie są dość blisko siebie równoległe, a linie dotykają prawie Oto zdjęcia wszystkie najważniejsze szczyty cenowe i koryta.

Rysunek 1. Trend Channel – Wykres General Electric Dzienne

Rysowanie Trend kanał

Kanał trend jest wskazówką, dlatego wolę go biegną wzdłuż wielu punktów wysokich i niskich, a nie wzdłuż tylko w ekstremalnych wysokich i niskich punktów. Lubię tę metodę, ponieważ zazwyczaj rynki nie dom poruszają się w doskonałych kanałów trendów tak. Przeciwnie, cena może poruszać się nieco powyżej lub poniżej niego przed odwrócenie kursu i powrotem do kierunku na drugą stronę kanału trendu.

Dlatego używam „linii najlepszego dopasowania” podczas rysowania kanałów trendów. Nie martw się, jeśli linie nie całkowicie zawierać wszelkie działania cen, ponieważ nie jest to konieczne, aby uzyskać sygnały handlowych jakości.

Kanały Trend Trading

Kanały Trend Trading, kiedy je znaleźć, wiąże się z zaskakującą prostą strategię. Pierwszym krokiem jest znalezienie aktywów po popularne. Następnie należy skupić się na aktywach, które poruszają się w stosunkowo rytmiczny sposób, takich jak General Electric na rysunku 1. Po Trendline http://www.opcjeonline.com/opcje-binarne/ są rysowane cena wydaje się ciążyć w kierunku tych linii; przemieszczających się w sąsiedztwie linii, a następnie odwrócenie przebiegu.

Większość przedsiębiorców popełniła błędu w tym, że skok w zawodach zbyt szybko. Zakładają, że cena pozostanie w kanale trendu, ale jako postać 1 pokazał często cena wykroczy poza kanał trendu co prowadzi do utraty lub słabo timed handlu.Innym problemem jest to, że przedsiębiorcy poczekać cena dotknąć jedną z linii trendu przed zakupem (dolną linię trendu) lub sprzedaży / zwarcie (górną linię trendu). Jak rysunek 1 wykazały jednak, rynki nie poruszają się doskonale i jest wysoce nieprawdopodobne, że cena będzie przenieść prawo do trendu, a następnie odwrócić.

Poniższa strategia handlowa kanału trendu zajmuje się tymi kwestiami. Wymaga to, że jesteś cierpliwy i niech rynek określić podczas dokonywania wymiany handlowej, a nie na odwrót.

Trend Kanał Strategia Trading

Zasady obrotu kanału trendu są proste. Po znalezieniu zasobu chcesz wyciągnąć swoje linie trendów w handlu i poczekaj, aż cena ruch w kierunku jednej z linii trendu.

Najprostsze transakcje są, gdy cena jest bardzo zbliżona do jednej z linii trendu, lub ruchów cenowych przez nią. Jeżeli którykolwiek z tych scenariuszy następuje tak szybko, jak widać jeden pręt porusza się w przeciwnym kierunku (w stronę przeciwnej stronie kanału trendu), zajęcie stanowiska.

Na przykład, jeśli cena spada i jest bardzo blisko dolnej linii trendu czekać za cenę ruszyć wyższe (w kierunku górnej linii kanału trendu). Kiedy to robi, ma pozycję długą rozmowę (Kupuj). Tak samo dla jeśli cena przebija jedna z linii. Na przykład, jeżeli cena rajdy nieznacznie powyżej górnej linii trendu, należy uważać na tego samego wzoru odwrócenia. Chcesz zobaczyć na odwrót cen, przez co najmniej jednego paska, a gdy to robi wziąć krótką pozycję (kupić put).

Rysunek 2 przedstawia powiększony strzał z przykładów para w General Electric magazynie.

Rysunek 2. Kanał Trend Trading Przykłady – Wykres General Electric Dzienne

 

Gdy cena nie osiągnie jedną z linii trendu strategia może być nadal używane, ale z kilkoma ostrzeżenia notatek. Jeśli wybierasz się do handlu sygnałów zwrotnych wewnątrz linii trendu, najlepiej te sygnały powinny nastąpić w ciągu około 2% jednej z linii trendu.

Rysunek 3. Kanał Trend Trading wewnątrz kanału

 

Rysunek 3 przedstawia przykład, jeżeli cena nie osiągnął górną linię, ale wciąż był zbywalny odwrócenia, ponieważ chodzi o kilka procent trendu. W tym przypadku, trendu w czasie MPa przecinających się 24,75. Więc 2% to około 50 centów. Oznacza to, że cena musi osiągnąć co najmniej 24.25 (24.75-0.50) w celu handlu. Cena osiągnęła 24.45, który jest bliżej do linii trendu, więc handel jest podjąć.

Tylko o podejmowanie transakcji, które sięgają blisko linii trendu, dotknij linii trendu lub nieznacznie wnikać do linii trendu unikamy dużo bata-piły jak ruch, który występuje w kierunku środka dany kanał. Mimo, że nie zawsze będzie w przypadku, gdy odwrócenie są dość decydujące blisko linii trendu.

Wychodzenie

Jeśli handlu opcje binarne Twój wyjścia jest prosta: zjazd dwa do trzech barów po wejściu. Na przykład, jeśli jesteś handlowych na wykresie 5 minut, którą chcesz wybrać wygaśnięcia, która jest mniej więcej od 10 do 15 minut.

Jeśli handel tradycyjne rynki, takie jak forex lub grup produktów, opuścić swoją pozycję na poziomie 70% kanale trendu. Na przykład, jeżeli kanał trendu to $ 3 szerokości i idziesz długo u dołu chcesz wyjść na $ 3 x 0.70 = $ 2,25 z niskiego zakresu.Figura 4 przedstawia przykład tego, jak również, gdzie umieścić straty stopu. Stop loss powinien być umieszczony poniżej niedawnego niskiego huśtawka dla długich transakcji, a przede niedawnego wysokiego kołyszącego dla krótkich transakcji.

Rysunek 4. Kanał Trend Trading PKG

 

Słowo końcowe

Jeśli kanał trend jest w górę, najlepiej skupić się na długich transakcji, która umieści cię w dostosowywaniu się do trendu wzrostowego. Jeżeli trend jest w dół, najlepiej skupić się na krótkich transakcji, która umieści cię w dostosowywaniu się do tendencji spadkowej. Również należy uważać na odwrócenie, które występują blisko linii trendu, a nie martwić się o to, co dzieje się w kierunku środka kanału trendu. Nie należy zakładać, nastąpi odwrócenie. Zamiast czekać na cenę do „bounce” off linii trendu dla co najmniej jednego pręta przed podjęciem handlu.